Čestitke nagrajencem – sezona 2019 uspešna - Klub Gaia

Čestitke nagrajencem – sezona 2019 uspešna

Mira Arh

»Življenje ni praznik, je delovni dan,« če povzamem Gregorčičevo izpoved, a naši člani se zavedajo, da je smiselno tudi delovnim dnem vdihniti čarobnost prazničnih trenutkov. Tako smo na petek, petnajstega, uživali v izbranih fotografijah ustvarjalnih članov in druženju.

Nagrajenci in člani kluba Gaia so prejeli Plantella nagrade
Nagrajenci in člani kluba Gaia so prejeli Plantella nagrade

S krajšim kulturnim programom ter v organizaciji Kluba Gaia in podjetja Unichem, ki je daroval vse nagrade, smo zaključili Gain tradicionalni letni natečaj. Letos ste se še posebno potrudili, poslali ste nam zares veliko fotografij. 

Nagrajence natečaja Naj naj dosežki članov Kluba Gaia 2019 smo izbrali iz  množice skoraj 300 udeležencev, v poprečju je vsak poslal vsaj 3 fotografije.

Kar 7 nagrajencev je prejelo še posebno nagrado za finalno uvrstitev v več kategorijah. 

Zahvaljujemo se za prizadevnost tudi tistim udeležencem natečaja, ki tokrat niste bili izbrani kot nagrajenci, a si želimo vašega sodelovanja tudi v prihodnjem letu.

Nič ne more nadomestiti prisotnosti

V napolnjeni dvorani Knjižnice Ivana Cankarja na Vrhniki, ki nam je nudila odličen ambient, je vsebina prebrane črtice Skodelica kave pričarala še tisto čarobno patino, da smo začutili čustveni naboj. 

Ta se je stopnjeval ob nizanju vrtnarskih fotografij na steni prireditvenega prostora in prebiranju komentarjev strokovne komisije. Vzdušje sta popestrila tudi dva mlada glasbenika, Uma na klavirju in Daniel s trobento.

Pogostitev in druženje

Več kot 50 nagrajencev in njihovi svojci so se po končani prireditvi še okrepčali s prigrizkom in pijačo po izboru. Nagrajenci so prejeli priznanje in nagrado v obliki vrtnarskih izdelkov Plantella in Bio Plantella, podjetja  Unichem.

Za komentiranje se prijavite