Nagrajene fotografije Naj naj dosežki 2017 - Klub Gaia

Nagrajene fotografije Naj naj dosežki 2017

Mira Arh

Kot naši člani za največji  Gain natečaj Naj naj dosežki fotografirate in pošiljate v Klub fotografije z vrtnarsko tematiko vse leto. S tem koristite ne le sebi, ker pridobite lep arhiv spominskih fotografij za obujanje družinskih dogodkov in dosežkov, ampak omogočite tudi drugim ljubiteljem vpogled v vaš čudoviti vrtnarski svet, s čimer pa si prislužite ne le pohvale in priznanja, temveč tudi nagrado v obliki izdelkov Plantella in Bio Plantella za vrt, balkone in bivanjske rastline.

V decembrski reviji Gaia 2017 smo objavili reportažo in slike, kolikor nam je dopuščal prostor v reviji, v spletni reportaži Na podelitvi nagrad prisrčno vzdušje pa smo objavili celoten seznam nagrajencev po razpisanih rubrikah. Pa si poglejmo, katere fotografije so bile deležne priznanj Kluba Gaia za najboljše vrtnarje in nagrad podjetja Unichem iz Sinje Gorice pri Vrhniki.
Za komentiranje se prijavite