Srečanje članov – izjemno navdušenje - Klub Gaia

Srečanje članov – izjemno navdušenje

Mira Arh, urednica revije Gaia

Na otoku Krku, v kraju Baška smo uživali 3 dragocene dni vikenda, v času 5. – 7. maj 2017, kjer smo organizirali v hotelu Corinthia odlična predavanja in delavnice, zanimive izlete in nepozabno zabavo.

Že od prvega trenutka je bilo med nami le pozitivno vzdušje, ki se je do zadnjega dne stopnjevalo v navdušenje in veselje, da imamo vsi priložnost in možnosti za letno srečanje z izobraževanjem, izleti in prijateljsko druženje v zabavnih programih. Organizacija, vreme in namestitve s hrano – vse odlično. Na otoku Krku, v kraju Baška smo uživali 3 dragocene dni vikenda, v času 5. – 7. maj 2017, kjer smo organizirali v hotelu Corinthia odlična predavanja in delavnice, zanimive izlete in nepozabno zabavo.

S kozarcem dobrodošlice in priročnim darilcem smo sprejeli vsakega posebej med 850 člani in ljubitelji vrtnarstva. Kljub vsakoletni kakovosti predavanj in delavnic smo letos dosegli še višjo raven, saj tudi vaše znanje in pričakovanja rastejo, čeprav sta zaupanje in zvestoba maksimalna. Všeč so vam bila vsa predavanja, saj sta bili kljub sončnemu vremenu ob predavalnici povsem polni. Navdušeni ste bili nad temami: Zelenjava v pokritih prostorih, oblecimo hiše v cvetje in zelenje, pomladimo sadovnjak, bolezni in škodljivci v sadnem vrtu, obilen pridelek v visoki gredi, ohranimo hranilne snovi v pridelku z vrta, povabimo metulje v vrt, kako s hrano do fit počutja ter delavnico domača izdelava oljčnega mila.

Na izletih smo začutili utrip preteklosti in etnografske posebnosti Krka in Golega otoka, srečke srečelova so bile vse polne bogatih nagrad, skupaj smo se nasmejali in naplesali ter s tem poskrbeli za še boljše počutje in dobra prijateljstva. V vmesnem času pa si je marsikdo privoščil sprehod in tudi kopanje v notranjem ali zunanjem bazenu ali pa celo v morju.

Mnenja naših članov

Manca iz TD Viničar v imenu 16 članov društva
"Bilo je čudovito, prijetno, zabavno, razgibano, »prva liga«. Super predavanja in izleti. Uživali smo vsak trenutek."

Milojka Faganel – na srečanju je praznovala 70. rojstni dan
"Super je bilo, ampak preveč vsega. Še en dan več bi potrebovali za toliko programa. Lahko bi podaljšali na 4 dni."

Nuška in Marko Jaušovec
"Odlično srečanje. Zanimiva predavanja in predstavitev podjetja in blagovnih znamk. Posebej  zanimivo je bilo predavanje o zdravi hrani. Žal nama je da, sva zamudila delavnico izdelave mila, kar pravijo, da je bila zanimivo.  Otroka Nejc in Luka sta se imela krasno v bazenu, zelo sta se zabavala, ko sta zvečer plesala."

Zdenka Špacapan Ozeljan
"Bilo nam je lepo. Zanimive delavnice in predavanja,  odlična namestitev  in prijetno osebje. Zadovoljni z agencijo."

Za komentiranje se prijavite