Na trti so se pojavile izbokline na listih,menda so to pršice šiškarice.Kako naj ukrepamo? Hvala in lep pozdrav.
Pozdravljeni,
brez slike ni mogoče potrditi vaše domneve. Če gre za pršico, se uporabi FFS, ki ga dobite v kmetijski lekarni z izkaznico FFS.
Veliko veselja z zelenimi ljubljenčki,
Vanes, strokovnjak agronom Kluba Gaia