Nagrajene foto natečaja Naj naj dosežki 2022 - Klub Gaia

Nagrajene foto natečaja Naj naj dosežki 2022

Izbrali smo finaliste našega letnega natečaja Naj naj dosežki naših članov 2022. Fotografije so lepe, zato si zaslužijo pohvalo, priznanje in nagrado. Tudi letos smo se morali druženju s podelitvijo nagrad odpovedati, a poglejmo si najlepše.


Ponosni smo na vaše dosežke, drage članice, člani, hkrati pa tudi na kakovost vaših fotografij, ki so vsako leto boljše, da jih z veseljem lahko delimo z vsemi. 

Nominiranih je bilo dosti več, a med finaliste se je uvrstilo skoraj 50 najboljših iz 11 skupin. V nekaterih rubrikah je bila huda konkurenca, ponekod pa sploh ni bilo udeležbe (sobne rastline…). 

Seveda je marsikatera lepa foto izpadla iz konkurenčnih rubrik, npr.: okrasni vrt ali balkonske kombinacije... 

Želeli bi si še več vaših fotografij, dragi člani, kjer so vidni delo na vrtu, opravila na balkonu, v sadovnjaku, na trati, vrtnarske spretnosti, gnojenje, zalivanje, škropljenje in nenazadnje počivanje v senci čudovitih trajnic, enoletnic in drevnine, pa seveda sobne lepotice.

Tudi letos smo se morali druženju s podelitvijo nagrad odpovedati, a nič za to, saj bomo vse nagrajene slike natečaja Naj naj dosežki članov kluba Gaia objavili na spletnih straneh in na facebooku kluba Gaia. Všečkajte jih in komentirajte, če že ne moremo drugače komunicirati. 

Nagrajenci so po pošti prejeli priznanje in paket nagrad. Ti vrhunski izdelki za vrt jim bodo še izboljšali in olajšali delo z rastlinami. Veseli bom kake fotografije, kjer je vidno, da jih z veseljem uporabljajo.

Iskrene čestitke. Hvala tudi vsem ostalim, ki ste poslali svoje fotografije, a letos niste bili izbrani. Verjemite, še bodo priložnosti, tudi za tiste, ki ste jih letos pozabili poslati.

Spremljajte nas tudi na facebook-u KlubGaia.

Naj balkonske zasaditve

Naj terasa ali vhod z rastlinami

Naj okrasne grede

Naj trata

Naj zelenjavne grede

Naj kaktus

Naj bogastvo pridelkov na domačem vrtu

Naj posebnosti iz domačega vrta

Naj mladi vrtnar

Naj živalce v vrtu

Naj dejavnost v vrtu

Za komentiranje se prijavite