Dalmacija nas je navdušila - Klub Gaia

Dalmacija nas je navdušila

Besedilo in foto Mira Arh

V začetku septembra, 9. - 12.9., smo potovali v Trogir, kjer smo se imeli vseskozi nepozabno lepo.  Nekateri so med korono komaj čakali na izlet, drugi so zaradi različnih razlogov raje ostali doma in se nam mogoče pridružite maja 2022.

Po štirih dneh smo postali pravi prijatelji, tako zagotovo srečanja še ponovimo
Po štirih dneh smo postali pravi prijatelji, tako zagotovo srečanja še ponovimo

V Gaji smo ta izlet oglaševali vse od pomladi, zato se je prijavilo precej zvestih članic in članov, ostali pa so prav na tem izletu postali del naše vrtnarske skupnosti.

Od razgledanih in prijetnih vodičev smo slišali o Dalmaciji veliko zanimivega, si ogledali lepa mesta, kot so Trogir, Šibenik, Split in tako spoznavali njihove značilnosti ter zgodovino, se kopali in sončili, uživali v raziskovanju otokov, v čudoviti mediteranski hrani in poslušali dalmatinske klape, predvsem pa se veliko smejali, zabavali, plesali do poznega. 

V petek smo imeli izlet z ladjico na 3 bližnje otoke: Drvenik, Šolto in Čiovo,  v soboto dopoldan po vrtnarskem predavanju na temo Zelišča na vrtu, pa smo skočili še na izlet v bližnji Šibenik in Primošten.

Na poti domov smo se udeležili še enega odličnega vodenja po Splitu in ogleda Gozdnega parka Marjan. Gaia je seveda vse udeležence obdarovala s kakovostnimi izdelki Plantella in Effect. Za nas pa je darilo, ko z vami delimo nepozabno lepe trenutke.

Za komentiranje se prijavite