Jubilejno 25. srečanje z več kot 800 udeleženci - Klub Gaia

Jubilejno 25. srečanje z več kot 800 udeleženci

Mira Arh

Letos še posebno uspešno Tradicionalno srečanje smo obeležili kar s štiridnevnim izobraževanjem in druženjem v Loparju na Rabu, saj je doseglo vrhunec z žrebanjem 25 nagrajencev med prisotnimi skoraj 800 udeleženci, ki so bili z nagradami izredno zadovoljni.


Na vsakem koraku veseli članice in člani, bodisi na predavanjih, svetovanjih, izletih ali večerni zabavi. Predavanja so nudila dosti koristnih vsebin, zato so bila tudi tako zelo dobro obiskana. Teme pa so bile privlačne: kako se lotiti oskrbe sadovnjaka za bogat pridelek, samooskrbi z jagodičevjem, o koristnih organizmih na domačem vrtu, težavah na rastlinah zaradi premalo hranil, zelenjavnem vrtu za družinsko samooskrbo, vinogradu na domačem vrtu, skrivnem življenju rastlin ter o užitnih in okrasnih rastlinah na balkonih in vrtu.  Zadnji dan srečanja so popestrila predavanja o rastlinah iz daljnih dežel in o komunikaciji.

Zjutraj je bila dobro obiskana telovadba, popoldan pa hoja za zdravje ob morju. Zvečer ob glasbi in zabavnem programu z igrami ter plesu je bilo veliko zabave in smeha.  

Številni so se razveselili izdelkov za vrt, ki so jih prejeli  v srečelovu ali pri nagradnem žrebanju. 25 nagrajencev je z žrebanjem med vsemi udeleženci dobilo  bogate nagrade:  od vikend paketov na morju, Gainih druženj, vrtnarskih izletov pa do strokovnega svetovanja na domačem vrtu,  paketov vrtnarskih izdelkov in večletnih naročnin na revijo Gaia.

Pismo naše članice: 

Iskreno se zahvaljujemo za ta nepozabno lep dogodek na otoku Rabu. Bilo je veselo in bogato druženje. Svoje delo oziroma organizacijo ste izpeljali super, odlično. Vsem, ki se trudite in ste nam pričarali neverjetne spomine, želimo še  veliko uspehov v nadaljnjih letih.

Dolgoletna naročnica Gaie, Jožica Boh in prijatelji, Grosuplje.

Za komentiranje se prijavite