Gain piknik 2017 in izleti - Klub Gaia

Gain piknik 2017 in izleti

Mira Arh

Na vroč sobotni dan, 26. avgusta, smo se ponovno prisrčno kot vselej objeli in pozdravili ter skupaj doživeli veselo snidenje. Po dopoldanski malici smo izbirali med dvema izletoma: botaničnim z ogledom vrta naših članov Irene in Rudija Trnovška iz Makol in ogledom  na novo urejenega gradu Štatenberg ter zgodovinskim z obiskom zasebne zbirke starih motorjev Franca Pušnika in ogledom Bistriškega gradu.

Dobre hrane je bilo na pretek. Izleti so omogočili pridobivanje novega znanja, a ne samo to, tudi ravno prav hoje in sprehodov, pa nekaj sladic in kava, nato pa se je prileglo zavrteti ob odlični glasbi domačega orkestra, v organizaciji agencije Avantura.

Ker se naši člani radi udeležujejo družabnih iger, so glasbeniki pripravili program, Klub Gaia pa je vsem podelil lepe nagrade. Vsi člani so ob odhodu prejeli učinkovit vrtnarski izdelek Plantella Specialno gnojilo za vrtnice.

Ob slovesu smo se prav prijateljsko poslovili.

Za komentiranje se prijavite