Srečanje članov - nepozabno lepo - Klub Gaia

Srečanje članov - nepozabno lepo

Predavanja so segla na vsa področja vrtnarjenja: okrasni vrt in trato, balkone in terase, samooskrbni vrt, sadovnjak, zelenjavni vrt. Letos smo izvedeli marsikaj o zeliščih za zdravje in lepoto, delali kreme in losjone, se naučili veliko o urjenju možganov za dober spomin in pozornost, se naplesali in nasmejali ter tudi  uživali v prelepih doživetjih izletov. Kulinarika je bila odlična, zabava s Tanjo Žagar pa nepozabna. Hodili smo 10.000 korakov na dan za zdravje in dobro počutje.

Mnenja naših članov s srečanja

Pravijo, da vsako leto izvedo dosti novega o vrtu in rastlinah, pa o zdravju, predvsem pa se nasmejejo, spletajo nova prijateljstva in se resnično sprostijo.  Spoznali so, da jim je Gaina ekipa  tam vseskozi na razpolago z nasveti, usmeritvami, pozitivno energijo in vsemi informacijami.

Nevenka Kaučič: To je bilo super predavanje. Matic Sever pove kratko, jedrnato in  veliko raznolikosti. Pika na i.

Jadranka Lužnik: Zelo uporabna predavanja in delavnice. Prihajam že 5 let in sem še vedno navdušena. Tokrat je  bila posebnost delavnica domače kozmetike.

Jana Fabricio: Sem prvič na srečanju in zelo navdušena: veliko uporabnega nad pričakovanji. Fajn ljudje, ki pašejo skupaj po interesih. Matic, ki je s srcem predstavil Himalajo, pa Vanes Husić z veliko uporabnih nasvetov.

Josip Troha: Čeprav je velik zalogaj za organizatorje povezati vse vsebine, vse poteka gladko. Pohvale za odlično organizacijo.

Mira Arh, urednica revije Gaia

Za komentiranje se prijavite